RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

VASS Latvia, SIA

Darbinieku skaits: līdz 100 darbiniekiem
Sadarbība ar RTU AF kopš: 2018. gada

ECENTA ir uzņēmums, kas dibināts 2000. gadā Vācijā, Valdorfā. ECENTA aktīvi sadarbojas ar vienu no lielākajiem biznesa programmatūras izstrādātājiem - SAP, to produktu pilnveidošanā un ieviešanā visā pasaulē. Ar vairāk nekā 300 sekmīgām implementācijām, starp ECENTA klientiem ir tādas lielas un atpazīstamas kompānijas kā Straumann, Coca-Cola FEMS, Spire, Omnicell, LeasePlan, Remington, Aryzta, PALL Corporation un citas.  Šobrīd ECENTA ir darba devējs vairāk kā 200 cilvēkiem ASV, Kanādā, Vācijā, Zviedrijā, Singapūrā, Malaizijā, Rumānijā un arī Latvijā. 

SAP klientu pieredzes risinājumu ieviešanas projekti – tieši tas “ECENTA” padodas vislabāk. Uzņēmums bieži sadarbojas ar klientiem daudznacionālā vidē, atbalstot tos ar savām zināšanām un pieredzi, lai tie sasniegtu augstāko digitalizācijas līmeni. “ECENTA” mērķis ir palīdzēt uzņēmumiem radīt jēgpilnu klientu apkalpošanas pieredzi, ko nodrošina modernās tehnoloģijas. Organizācijas starptautiskā komanda, kas pārstāvēta 10 birojos dažādās pasaules valstīs, atlasa katram klientam vispiemērotāko procesu, tehnoloģisko risinājumu un zināšanu bāzi veiksmīgai darbībai.

Lai gan sākotnēji organizācija fokusējusies tikai uz SAP CX tehnoloģiskajiem risinājumiem, 2021. gadā tā pievienojās VASS uzņēmumu saimei, lai savā profesionālajā darbībā spētu aptvert arī citas tehnoloģijas un nozares. Šis solis ne tikai paver iespējas klientam saņemt plašāka spektra pakalpojumu klāstu, bet arī pašiem uzņēmuma darbiniekiem pastāvīgi attīstīties, apgūstot jaunākās tehnoloģijas.

Adrese:

Smilšu iela 3, Rīga

 

Kopīgot rakstu

Noderīgas saites