RTU Attīstības fonds
Parādīt izvēlni
RTU Attīstības fonds

SAF Tehnika, AS

Darbinieku skaits: līdz 200 darbiniekiem

AS “SAF Tehnika” ir viens no vadošajiem mikroviļņu datu pārraides iekārtu ražotājiem un izplatītājiem pasaulē. Nepilnu divdesmit gadu laikā AS “SAF Tehnika” izaudzis no neliela, lokāla uzņēmuma līdz globāla mēroga kompānijai, kuras produkcija tiek realizēta vairāk nekā 140 valstīs visā pasaulē.  
Uzņēmuma pamatdarbība iedalāma trijās kategorijās:  
• Mikroviļņu datu pārraides iekārtu ražošana
• Pasaulē mazāko mikroviļņu spektra analizatoru ražošana
• Viedo bezvadu sensoru un sensoru tīklu izstrāde  “AS “SAF Tehnika” dod iespēju studentam iepazīt ikdienas darbu viņa izvēlētajā jomā.
Studentam tiek doti reāli darba uzdevumi, un padarītā darba rezultāti tiek izmantoti turpmākajā kompānijas darbā. Kopā ar studentu vienmēr ir pieredzējis un profesionāls darbinieks, kurš palīdz pielietot teorētiskās zināšanas jaunu, inovatīvu produktu izstrādē.   Mūsu piedāvātā stipendija ir nozīmīgs atbalsts prakses laikā, lai gan būtiskākais prakses ieguvums ir kļūt par pilnvērtīgu darbinieku vienā no nozares līderiem – uzņēmumā AS “SAF Tehnika”.” 2012.gadā uzņēmums atklāja pastāvīgu biroju un noliktavu Amerikas Savienotajās Valstīs, bet kopš 2015.gada kā uzņēmuma meitas uzņēmums Denverā, Colorado štatā darbojas uzņēmums SAF North America, tajā nodarbinot 17 darbiniekus.

Adrese:

Ganību dambis 24a, Rīga, Latvija, LV-1011

Kopīgot rakstu

Noderīgas saites