RTU Sporta centrs
Parādīt izvēlni
RTU Sporta centrs

Galda teniss 2021./2022.

Galda teniss 2021./2022.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta centrs sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu organizē tradicionālās RTU sacensības Rektora kauss, kas norisinās visa mācību gada garumā no novembra līdz pat pavasarim.

RTU rektora kauss galda tenisā norisināsies 2022.gada 6.aprīlī, sākums plkst. 18.00, Meža ielā 1A, 2.stāvā, Rīgā.

Sacensību dalībniekiem ir jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa.

Pieteikumi tiks pieņemti līdz 2022.gada 5.aprīlim plkst. 14.00.

Izloze notiks sacensību dienā plkst. 17.45 (iesildīšanās no plkst. 17.15).

Visspēcīgākā fakultāte galda tenisa spēlē Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) ir Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF), noskaidrojies 6. aprīlī notikušajās Rektora kausa sacensībās galda tenisā.

Tajās startēja 12 studenti no dažādām RTU fakultātēm, cīnoties par medaļām vienspēlēs, kā arī komandu ieskaitē, pārstāvot savu fakultāti.

Foto atskats

Sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Viktorija Majorova (Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF)), 2. vietu – Liāna Zeltiņa (DITF), 3. vietu – Sanija Kibelko (RTU Liepājas studiju un zinātnes centrs).

Savukārt vīriešu konkurencē 1. vieta – Eduardam Spāģim (DITF), 2. vieta – Denisam Vasiļjevam (DITF), 3. vieta – Dāvim Pavlovam (IEVF).

Kopvērtējumā uzvaras lauri tika DITF, 2. vieta – IEVF, savukārt 3. vieta – Būvniecības inženierzinātņu fakultātei. 4.vietā ierindojās apvienotā komanda - Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte, Arhitektūras fakultāte un E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte.

Savukārt Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte, Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte un Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte šogad Rektora kausa izcīņā nepiedalījās.

Sacensībās dāmas spēlēja kopā ar kungiem, un dalībnieki tika sadalīti četrās apakšgrupās, kur no katras apakšgrupas pirmās divas vietas turpināja cīņu par medaļām pēc vienmīnusa sistēmas ar visu vietu noskaidrošanu. Savukārt 3. vietas dalībnieki no apakšgrupām spēlēja par 9.–12. vietu pēc riņķa sistēmas vienā apakšgrupā – katram spēlētājam izspēlējot ar katru un noskaidrojot visas vietas sacensībās.