RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

UNI nodarbība 16. martā «Tavs kompass rāda uz jūru!»

16. marts

Vienu sestdienu mēnesī vidusskolēni aicināti uz īpašām nākotnes inženieru nodarbībām. Viņiem būs iespēja katru mēnesi iepazīt kādu RTU fakultāti un inženierzinātņu virzienu. Nodarbības notiks katru mēnesi citā RTU fakultātē.

Septītā UNI sestdienas nodarbība notiks 16. martā plkst. 10 RTU Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultātē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 115. auditorijā.

Lekciju lasīs RTU Latvijas Jūras akadēmijas docents Kristaps Lūkins.

Sestdienas programma:

• Plkst. 10.00–11.30 lekcija «Tavs kompass rāda uz jūru!», lekciju lasīs RTU Latvijas Jūras akadēmijas docents Kristaps Lūkins.
  • Plkst. 11.30–13.00 pēc lekcijas būs iespēja RTU Latvijas Jūras akadēmijas studentu vadībā iepazīties ar navigācijas kartēm, atklāt, kā jūrnieki orientējas apkārtnē, atrodoties okeāna vidū, kā arī uzzināt, kā notiek droša glābšanās ar vestēm un hidrotērpiem.

Ieeja pasākumā bez maksas, iepriekš reģistrējoties. Reģistrēties šeit.

16. marts plkst. 10:00