RTU Bērnu un jauniešu universitāte
Parādīt izvēlni
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Projekts «Phereclos»

RTU Bērnu un jauniešu universitāte (BJU) sadarbībā ar Babītes vidusskolu īsteno Eiropas Savienības projektu «Phereclos» ar mērķi veicināt atvērtās* skolas kultūru, veicināt STEM izglītības pieejamību un jauniešu iesaisti zinātnē, apmainoties ar zināšanā un mācoties no starptautiskiem partneriem.

RTU BJU partneri projektā ir organizācija «KlimaZirkus» un Dansborgskolen, skola no Vīborgas pašvaldības Dānijas. Darbnīca «KlimaZirkus» palīdz skolēniem kopīgi ar vietējo uzņēmumu mentoriem veidot vides ilgtspējas un inovāciju projektus, kas iemāca prasmes risināt problēmas un spējas interpretēt pasauli, izmantojot daudzveidīgus rīkus.

Projektā BJU mācībspēki vada nodarbības un eksperimentus Latvijas un Dānijas skolēniem.

Īstenojot projekta aktivitātes, tiks uzlabots BJU tehniskās iespējas un prasmes veidot bērniem un jauniešiem arvien interesantākas un noderīgākas nodarbības.

*Atvērtās skolas princips paredz transformēt mācību pieejas un skolas ikdienu, izmantojot resursu un idejas, kas sasaucas ar vietējās sabiedrības un apkārtējās vides izaicinājumiem. Tiek atbalstīta ārējo ekspertu iekļaušana mācību procesā, brīvāka pieeja attiecībā uz nodarbību norises vietu (digitāli, ārpus klases) un veicināta mācīšanās darot.

Par mums medijos:

26.04.2021.

23.04.2021.

22.04.2021.

21.04.2021.