RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Seminārs dizaina un tehnoloģiju skolotājiem «Tradicionālo tehnoloģiju lietojums dizaina produktu izstrādē dizaina un tehnoloģiju stundās skolā»

22. februāris, 2023

Semināru 13. martā plkst. 10.00–14.45 rīko Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Bērnu un jauniešu universitāte sadarbībā ar RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūtu. Semināra ilgums – 4 stundas (atbilst 6 akadēmiskām stundām sertifikātā). Visiem dalībniekiem tiks izsniegti sertifikāti par dalību seminārā.

Semināra programma

• Plkst. 10.00 Ierašanās RTU Arhitektūras fakultātē (Ķīpsalas iela 6)
  • Plkst. 10.10 Lekcija «Digitālas programmas, to lietojums mācību stundās», docētājs – Kristaps Zvirgzds (115. auditorija)
  • Plkst. 11.00–11.30 Ekskursija RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūtā
  • Plkst. 11.30–13.40 Praktiskās nodarbības grupās (to tēmas var izmantot mācību stundās «Dizains un tehnoloģijas»):
    • 1. grupa – «Ilgtspējīgā mode un batikošanas metodes apģērba dizaina individualizēšanai», docētāja – Agnese Oleksāne (207. auditorija). Dalībniekiem jāņem līdzi savs apģērba gabals (vēlams gaišā krāsā un nelielā izmērā), ko var lietot batikošanā; pārējie materiāli tiks nodrošināti;
    • 2. grupa – «Ādas dizaina priekšmeti un to izgatavošana dizaina mācību stundās», docētāja – Agrita Krieviņa-Siliņa (206. auditorija). Dalībniekiem materiāli darbam tiks nodrošināti;
    • 3. grupa – «Koka konstrukcijas dizains, maketēšana mērogā», docētājs – Jānis Kalniņš (112., 113., 114. auditorija). Dalībniekiem materiāli darbam tiks nodrošināti.
  • Plkst. 13.40–14.00 Kafijas pauze (RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes ēdnīca, Paula Valdena iela 3/7)
  • Plkst. 14.00–14.45 Kopsavilkums

Dalības maksa – 60 eiro. Piesakoties semināram, tiks nosūtīts rēķins apmaksai.

Lūdzu reģistrējieties skolotāju semināram, aizpildot pieteikšanās anketu.

22. februāris, 2023 plkst. 10:54