RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Sāc skolu ar BJU zinātnes kastītēm!

31. augusts, 2021

Sveicam skolēnus ar skolas atsākšanos un piedāvājam zināšanas atsvaidzināt interaktīvā veidā – ar BJU zinātnes kastītēm, kurās pieejami dažādi inženierzinātņu uzdevumi un eksperimenti, kā arī interaktīvā veidā var izzināt fiziku, ķīmiju, elektrotehniku, dizainu un mehānismus. Zinātnes kastītēs ir iekļauts viss nepieciešamais, lai sev ērtā laikā un vietā veiktu uzdevumus, kas izstrādāti 6-9 gadus un 9-14 gadus veciem bērniem un jauniešiem.

Uzdāvini zināšanas skolēnam ar kādu no BJU zinātnes kastītēm:

• «Lidmodelis VEF Irbitis I-15a»
  • «Arbalets» (ietverot arī elektronikas pamatprincipus)
  • «Krāsu spēks ķīmijā»
  • «Meteoroloģijas pamati»

Sākoties jaunam mācību gadam, aicinām arī piedalīties konkursā – BJU Facebook lapā pie komentāra ieraksti – kāda inženierzinātņu tēma interesē Tevi un/vai kādus uzdevumus gribētu redzēt BJU zinātnes kastītēs. Atraktīvākajam ideju autoram balvā – bezmaksas dalība vienā BJU attālinātajā nodarbībā.

BJU zinātnes kastīšu tematiskais piedāvājums tiek papildināts ar jauniem tematiem un uzdevumiem, tādēļ uzzini vairāk BJU mājaslapā un seko līdzi jaunumiem BJU Facebook lapā.

31. augusts, 2021 plkst. 17:00