RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

RTU BJU ielūdz uz tikšanos skolotājus

22. marts, 2021
Foto: pixaby.com

Pirmdien, 29. martā, plkst. 15.30 RTU Bērnu un jauniešu universitāte (BJU) ielūdz uz tikšanos skolotājus. Pasākums notiks tiešsaistē, Zoom platformā. Pirms tam, lūdzu, pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu. Pēc reģistrācijas dalībniekiem tiks nosūtīts apstiprinājuma e-pasts, kurā būs informācija par tiešsaistes pieslēgšanos.

Pasākuma programma.

• BJU tiešsaistes nodarbības, pasākumi, nodarbības skolās un skolotāju semināri. RTU BJU projekta vadītāja Zanda Krancmane.
  • BJU pieredze, strādājot pašvaldībās un skolās. Pieredzē dalās Ogres 1. vidusskolas direktors Igors Grigorjevs un Babītes vidusskolas projekta vadītāja Dagnija Roga
  • BJU jaunums – Zinātnes kastītes un interaktīvs mācību materiāls skolām. RTU projekta vadītāja Ieva Ose.
  • Par iespējam studēt RTU, un cik svarīgi ir 2.–9. klases skolēniem izvēlēties inženierzinātņu virzienu. RTU studējošo piesaistes projekta vadītājs Aigars Asmis

BJU nemitīgi attīstās un veido jaunas mācību programmas, balstoties uz RTU mācībspēku ekspertīzi. Skolēni nodarbībās mācās, veicot dažādus eksperimentus. Patlaban nodarbības notiek attālināti, taču mums ir jaunumi, kurus vēlamies pastāstīt pedagogiem.

Lūgums pēc tikšanās aizpildīt skolotāju vēlmju anketu.

BJU darbojas no 2014. gada. 2019. gadā ir iegūta licence interešu izglītības programmā «Ievads inženierzinātnēs skolēniem no 2.–9.klasei». Patlaban BJU nodarbības notiek Ogrē, Babītē, Ādažos un Rīgā.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet .

22. marts, 2021 plkst. 15:41