RTU Bērnu un jauniešu universitāte
Parādīt izvēlni
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

RTU aicina skolotājus uz izglītojošu semināru

23. maijs, 2019
.
.

Ekonomikas, matemātikas un sociālo zinību skolotāji aicināti pieteikties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rīkotajam semināram «Jaunas radošas idejas un zināšanu savstarpēja integrācija», kas 21. augustā plkst. 10.00 sāksies RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF), Kalnciema ielā 6, Rīgā. 

Semināra laikā RTU IEVF un E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultātes mācībspēki iepazīstinās vispārizglītojošo skolu skolotājus ar savu pētījumu rezultātos balstītām atziņām, kā padarīt skolēniem pievilcīgāku mācību procesu. 

Piemēram, nodarbībā par kompetencēs balstītu mācību izaicinājumiem IEVF asociētā profesore Karine Oganisjana analizēs savus izstrādātos starpdisciplināros uzdevumus skolēnu aktuālo kompetenču veicināšanai. Tie aizgūti no reālām dzīves situācijām un to risināšanai nepieciešams integrēt matemātikas, sociālo zinību, ekonomikas un citu mācību priekšmetu stundās iegūtās zināšanas.

Savukārt IEVF docente Evija Liepa aicinās skolotājus uz sarunu, kāpēc skolēniem nepatīk matemātika, kā arī kopā ar pedagogiem rēķinās peļņas maksimizācijas uzdevumus un veidos izmaksu funkcijas, parādot, kā matemātikā iegūtās zināšanas integrēt sociālo zinātņu priekšmetu saturā. 

IEVF docents Uldis Kamols piedāvās priekšlikumus, kā kopā ar skolēniem analizēt sociālās un ekonomiskās problēmas un izpētīt tuvāko apkaimi, savukārt ETHZF asociētā profesore Airisa Šteinberga aicinās skolotājus uz diskusiju, kā skolēnus motivēt darba stundā. 

Pēc semināra iecerēts apmeklēt Muitas muzeju, kas atrodas IEVF telpās. 

Semināram var pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu

Piesakoties līdz 15. jūnijam, semināra cena ir 60 EUR, bet vēlāk – 70 EUR.  

Katrs semināra apmeklētājs saņems RTU izdotu apliecību par tālākizglītību (8 kontaktstundas). 

Semināru skolotājiem organizē RTU Bērnu un jauniešu universitāte sadarbībā ar IEVF. 

Semināra programma.

Pasākuma lapa Facebook

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

23. maijs, 2019 plkst. 17:05

Līdzīgi raksti

Jaunumi