RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Prakstiskā nodarbība 6.–10. klases skolēniem «Spēļu veidošana platformā Unity» 20. martā

5. marts, 2021

Sestdien, 20. martā, plkst. 10.00–12.00 notiks RTU Bērnu un jauniešu universitātes (BJU) pasākums «Spēļu veidošana platformā Unity».

Apraksts: Nodarbībā tiks pastāstītas un parādītas pamata lietas, kas jāzina, lai sāktu veidot spēles Unity, piemēram, objekti, sagataves, programmēšana.

Pirms nodarbības sākuma viedierīcē būs jāinstalē Unity.

Lai to izdarītu:

• Šajā linkā uzspiest Download Unity Hub: https://unity3d.com/get-unity/download
  • Pēc uzstādīšanas ir jāinstalē Unity versija: Installs -> Add -> Recommended Release -> Next -> atzīmēt Microsoft Visual Studio Community -> Done

Nodarbības vadīs Rūdis Rozītis, RTU Datorzinātnes un informāciju tehnoloģijas fakultātes students. Viņš studē programmā «Datorsistēmas», ir saņēmis AWS «Cloud Practitioner» sertifikātu. Strādā Business Intelligence jomā kā Junior līmeņa programmatūras izstrādātājs.

Pieteikties!

Pieteikšanās uz konkrētā mēneša pasākumu tiks atklāta katra mēneša pirmajā datumā.

1. Biļeti uz tiešsaistes nodarbību iespējams nopirkt bezrindas.lv

2. Lai saņemtu tiešsaistes saiti uz lekciju, nopirkto biļete jāreģistrē šeit.

3. Apstiprinot biļetes kodu, uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts tiešsaistes saitie uz nodarbību.

5. marts, 2021 plkst. 12:01