RTU Bērnu un jauniešu universitāte
Parādīt izvēlni
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Prakstiskā nodarbība 4.–6. klases skolēniem «Meteoroloģija» 17. aprīlī

31. marts
.
.

Sestdien, 17. aprīlī, plkst. 10.00–12.00 notiks RTU Bērnu un jauniešu universitātes (BJU) praktiskā nodarbība «Meteoroloģija».

Katram nodarbības dalībniekam dāvanā jaunā RTU BJU zinātnes kastīte. Biļeti uz tiešsaistes nodarbību iespējams nopirkt bezrindas.lv, cena – 30.00 eiro

Praktiskās nodarbības apraksts:
Nodarbībā tiks izmantots jauns un interaktīvs mācību materiāls, kas palīdzēs praktiskā veidā iegūt pamatzināšanas meteoroloģijā. Pirms nodarbības katrs skolēns saņems zinātnes kastīti, kurā būs viss nepieciešamais, lai varētu izveidot trīs ierīces – barometru, anemometru un vēja virziena rādītāju. Kopā ar nodarbības pasniedzēju būs iespēja ne tikai attīstīt savu radošumu un praktiskās iemaņas, bet arī iegūt pamata izpratni par atmosfēras spiedienu, temperatūras ietekmi uz to, kā arī vēju. Uzdevumu kastītē būs iekļauta arī instrukcija ar skaidrojumiem un attēliem. 

Nodarbības vadīs lektors, RTU BJU programmas pasniedzējs Mārcis Greiselis un BJU lektors un zinātnes kastītes autors. Viņš ir studējis Zviedrijas Uppsalas universitātē un ieguvis maģistra grādu fizikā ar novirzienu astronomija. 

Pieteikties!

Pieteikšanās uz konkrētā mēneša pasākumu tiks atklāta katra mēneša pirmajā datumā. 

1. Biļeti uz tiešsaistes nodarbību iespējams nopirkt bezrindas.lv

2. Lai saņemtu tiešsaistes saiti uz lekciju, nopirkto biļete jāreģistrē šeit.

3. Apstiprinot biļetes kodu, uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīts tiešsaistes saitie uz nodarbību.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

31. marts plkst. 10:43

Līdzīgi raksti

Jaunumi