RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

Bērnu jauniešu universitātes radošās nodarbības Ulbrokā

30. oktobris, 2023
Foto: Ulbrokas vidusskolas skolēni apmeklē Futurimo

No 23. līdz 26. oktobrim Ulbrokas vidusskolā norisinājās Rīgas Tehniskā universitātes Futurimo zinātkāres centra un RTU Bērnu un jauniešu universitātes izbraukuma radošās interešu izglītības nodarbības 4.-6. klašu skolēniem.

Nodarbību mērķis bija veicināt bērnu interesi par zinātni un tehnoloģijām, lietderīgi pavadot laiku brīvlaikā.  Nodarbības vadīja zinošie RTU lektori, iepazīstinot skolēnus ar elektronikas un vides zinātnēm, fiziku.

Viena no nodarbību dienām norisinājās, iepazīstot RTU, studiju ēku, auditorijas, kā arī radoši mācītos RTU Zinātkāres centrā Futurimo Rīga. Nodarbību noslēgumā visi dalībnieki devās uz Cēsu Kosmosa izziņas centru, apvienojot izglītību ar praktiskām nodarbībām un populārzinātnisko pieeju par kosmosa tēmu.

Ulbrokas vidusskolas mājaslapa.

30. oktobris, 2023 plkst. 13:51