RTU Bērnu un jauniešu universitāte

1. decembrī notiks bezmaksas virtuālā stunda 10.–12. klases skolēniem

13. novembris, 2021
Foto: pixaby.com

1. decembrī no plkst. 10 īdz 11 RTU Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta (VASSI) pētnieki aicina visus ieinteresētos vidusskolas (10.–12. klases) skolniekus uz virtuālo stundu «Modelēšana. Ieskats nākotnes enerģētikā jeb kā mēs iegūsim un izmantosim enerģiju rīt, pēc 10 gadiem un 2050. gadā.» Stunda notiek organizēta sadarbībā ar RTU BJU.

Stundā tiks pastāstīts par sarežģītu sistēmu (t. sk. energoapgādes) modelēšanu, un to nozīmi mūsdienu pasaulē. Nodarbībā tiks parādīts, kā modelēšanas rezultāti ļauj pieņemt pamatotus un zinātnē balstītus ilgtermiņa lēmumus.

Ja vēlies saņemt atbildes uz jautājumiem: «Kas ir modelēšana un kāpēc tā tiek veikta? Kā modelēšana var noderēt lēmumu pieņemšanā? Vai mēs varam redzēt kāda Latvijas enerģētika izskatīsies pēc 30 gadiem», tad droši pievienojies.

Uz šiem un citiem jautājumiem meklēsim atbildes Zoom virtuālājā stundā. (meeting ID: 912 9946 8635; passcode: 861963)

13. novembris, 2021 plkst. 14:22