Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte

Par mums

Enerģētikas nozares globālais raksturs nosaka fakultātes zinātnieku un mācībspēku darba specifiku.

Apzinoties, ka enerģētika, elektrotehnika un vides zinātnes ir viens no perspektīvākajiem un svarīgākajiem tautsaimniecības sektoriem pasaulē, mūsu uzdevums ir nodrošināt studijas aktuālās, augstas kvalitātes, starptautiski akreditētās studiju programmās visos studiju līmeņos: enerģētikā un elektrotehnikā, elektrotehnoloģiju datorvadībā un vides zinātnē.

Struktūrvienības

Fakultātes sastāvā ir trīs institūti – Enerģētikas institūts, Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūts un Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts.

Vēsture

Fakultāte dibināta 1958. gadā, kā viena no pirmajām jaunā Rīgas Politehniskā institūta fakultātēm, atdalot no Latvijas Valsts universitātes (LVU) Mehānikas fakultātes (MF).

RTU «Latvenergo» radošā laboratorija

EVIF darbojas ar «Latvenergo» finansiālo atbalstu iekārtota studentu radošā darbnīca, kuras mērķis ir attīstīt studentu praktiskās iemaņas elektronikā un elektrotehnikā, kā arī veicināt padziļinātu interesi par šīm jomām gan skolēnu, gan mūsu esošo un topošo studentu vidū.

Ziņas

Informācija par aktuālajiem notikumiem un norisēm.

Studentu pašpārvalde

Mūsu Studentu pašpārvalde sastāv no tādiem virzieniem kā Studiju un zinātnes, Sporta, Kultūras, Iekšējās motivācijas un Sabiedrisko attiecību, kas katra uzņemas atbildību par konkrētiem pasākumiem mūsu fakultātē.

Ārpusstudijas

Mākslinieka Gunāra Bērziņa karikatūras, «Gaudeamus» un «Elektriķu dziesmas» vārdi. Studentu veidotie video ar dronu.

Kontakti