Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte

Ziņas

Cilvēkkapitāls ir Latvijas ekonomikas attīstības stūrakmens, viedokļa rakstā portālā Delfi akcentē RTU prorektors Artūrs Zeps

Cilvēkkapitāla attīstība un uzņēmumu inovētspējas un tehnoloģiskās attīstības veicināšana ir divi būtiskākie Latvijas izaicinājumi, lai tuvākajos gados paaugstinātu kopējo produktivitāti un iekšzemes kopproduktu (IKP). Šajos rādītājos Latvija atpaliek ne tikai no Eiropas vidējiem rādītājiem, bet arī no kaimiņvalstīm. Līdz ar to, risinot šos jautājumus, mums ir nepieciešams ne tikai saprast, kā straujāk virzīties uz priekšu, bet arī to, kā kļūt ātrākiem par konkurentiem, lai sasniegtu Eiropas vidējo līmeni. Tā savā viedokļa rakstā portālā Delfi raksta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) attīstības un finanšu prorektors Artūrs Zeps. 

30. novembris

Valsts prezidents atzinīgi novērtē RTU izaugsmi un vērienīgos nākotnes plānus

«Man ir tāds prieks jūs redzēt, ka galva reibst!» atzina kāda Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Latvijas Jūras akadēmijas (LJA) studente, 27. novembrī RTU studentiem tiekoties ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču. Prezidents apmeklēja RTU, kur tikās arī ar universitātes vadību, iepazinās ar zinātnieku darbu un apskatīja RTU studentu pilsētiņu Ķīpsalā. 

28. novembris

RTU iepazīstina ekonomikas ministru ar attīstības plāniem

Lai iepazītos ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) attīstības plāniem un zinātnieku pētījumiem, meklējot risinājumus globāli nozīmīgām tautsaimniecības un sabiedrības problēmām, RTU viesojas ekonomikas ministrs Viktors Valainis. 

28. novembris