Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte

Ziņas

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, RTU lekcijas notiek attālināti

Reaģējot uz epidemioloģisko situāciju valstī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) studijas notiek tikai attālināti. Darbiniekiem, kuri atrodas RTU iekštelpās, obligāti jālieto sejas aizsargmaskas un jāievēro citi drošības pasākumi.

29. janvāris

Zinātnes novērtējumā kā spēcīgu jomu eksperti izceļ RTU sadarbību ar industriju

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) ieguldījumi zinātnes stiprināšanā ir snieguši atdevi – zinātnisko institūciju darbības starptautiskajā novērtējumā, īpaši tautsaimniecībai nozīmīgajās jomās, RTU sniegums ir novērtēts kā ļoti labs. Kā viena no RTU spēcīgākajām jomām ir minēta zinātnieku sadarbība ar industriju, kas inženierzinātnēm ir ļoti nozīmīga, lai veicinātu zināšanu pārnesi un zinātnieku radīto produktu integrēšanu tirgū. 

17. marts

Latvijas iedzīvotāji augstskolu izvēlas pēc studiju kvalitātes un nākotnes iespējām darba tirgū

Kvalitatīvas studijas un absolventu iespējas darba tirgū ir vieni no galvenajiem kritērijiem, pēc kādiem topošie studenti izvēlas, kurā augstskolā studēt, liecina pētījumu centra SKDS aptauja. Jaunākās darba tirgus prognozes rāda, ka tuvāko piecu gadu laikā īpaši pieprasīti darba tirgū būs inženierzinātņu un augsto tehnoloģiju, kā arī dabaszinātņu speciālisti.

10. marts
_