Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte
Parādīt izvēlni
Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultāte

Ziņas

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, RTU lekcijas notiek attālināti

Reaģējot uz epidemioloģisko situāciju valstī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) studijas notiek tikai attālināti. Darbiniekiem, kuri atrodas RTU iekštelpās, obligāti jālieto sejas aizsargmaskas un jāievēro citi drošības pasākumi.

30. aprīlis

EK priekšsēdētāja RTU iepazīsies ar zinātnieku radītajām zaļajām tehnoloģijām

Uzturoties vizītē Latvijā 22. jūnijā, Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja Urzula fon der Leiena Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) tiksies ar RTU vadību, zinātniekiem un studentiem, iepazīstoties ar RTU radītajām tehnoloģijām, kas veicina klimatneitralitāti un tapušas, izmantojot arī Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu. Klimatneitralitāte un zaļās tehnoloģijas RTU ir izvirzījusi par prioritāti, jo ir pieņemts stratēģisks lēmums līdz 2030. gadam panākt, ka universitātes darbība rada ļoti nelielu oglekļa emisiju daudzumu.

21. jūnijs

Studenti aicināti piedalīties enerģētikas vasaras skolā

Enerģētikas, elektrotehnikas, informācijas tehnoloģijas un citu ar saules enerģētiku saistītu jomu bakalaura, maģistra un doktora studiju programmu studenti ir aicināti no 5. līdz 28. jūlijam piedalīties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes Enerģētikas institūta un tā partneru organizētajā vasaras skolā, kas norisinās «ESSENCE» projektā. Pieteikšanās – līdz 30. jūnijam. 

19. jūnijs