Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

RTU studiju process norisinās drošā «zaļajā» vidē

8. oktobris, 2021
.
.
Foto: Elīna Karaseva, RTU

Lai Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti varētu studēt drošā vidē, sākot no 11. oktobra, RTU studiju procesā klātienē varēs piedalīties tikai tie studējošie, mācībspēki un administratīvie darbinieki, kuri ir vakcinēti vai arī izslimojuši Covid-19 infekciju un var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu. 

Studijas – klātienē, uzrādot sertifikātu

Atbilstoši valdības noteikumiem par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai RTU studiju procesu organizē pamatā klātienē drošajā jeb tā dēvētajā «zaļajā» vidē, kur atrasties drīkst tikai studenti, mācībspēki un administratīvie darbinieki, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. 

Taču fakultāšu dekāniem, kā arī RTU Rīgas Biznesa skolas un RTU reģionālo studiju un zinātnes centru direktoriem ir tiesības pieņemt pamatotu lēmumu par studiju programmas pilnīgu vai daļēju norisi attālināti, nodrošinot studiju kvalitātes līmeņa saglabāšanu. 

Mācībspēkiem ir jāsagatavo un RTU iekšējā saziņas vidē ORTUS e-studiju kursā jāievieto detalizēts studiju kursa īstenošanas plāns, norādot, kādā veidā tiks organizēta katra nodarbība. Šos mācību materiālus var izmantot studenti, kuri nav tiesīgi apmeklēt studijas klātienē. 

Jālieto maskas, jāievēro distance

Ierodoties RTU telpās, studentiem ir jāuzrāda spēkā esošs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Savukārt mācībspēkam klātienes nodarbībās jāveic visu personu reģistrācija apmeklējuma lapā. 

RTU telpās obligāti ir jālieto sejas aizsargmaskas. Tāpat jāraugās, lai pēc iespējas samazinātu cilvēku drūzmēšanos gan auditorijās, gan koplietošanas telpās un lai tiktu ievērota divu metru distance citam no cita.

Ja studentam vai mācībspēkam klātienes studiju laikā parādās akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes, tad šai personai nekavējoties jādodas mājās un jāsazinās ar ģimenes ārstu, kā arī jāinformē mācībspēks un savas fakultātes Covid-19 jautājumos atbildīgā persona. 

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

8. oktobris, 2021 plkst. 11:51

Līdzīgi raksti

Jaunumi