Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Parādīt izvēlni
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

RTU studentus aicina pieteikties Erasmus+, lai studētu kādā no Eiropas Tehnoloģiju universitātes (EUt+) partneraugstskolām

22. februāris, 2022
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti ir aicināti līdz 6. martam pieteikties Erasmus+ stipendijai, lai šā gada rudens semestrī studētu kādā no Eiropas Tehnoloģiju universitātes (EUt+) partneraugstskolām.  

EUt+ ir Eiropas universitāšu alianse, kuru veido astoņas universitātes, kas nolēmušas apvienot savas zināšanas, laboratorijas un studentu pilsētiņas, lai kopīgi kļūtu par Eiropas tehnoloģiskās izglītības līderi. 

Šajā gadā īpašs jaunums – mobilitāšu karte ar jau iepriekš sagatavotu studiju kursu izvēli Erasmus+ mobilitātēm kādā no EUt+ partneruniversitātēm – tiek piedāvāts studiju programmu «Telekomunikācijas» un «Inženiertehnika, mehānika un mašīnbūve» studentiem. 

Pārējo studiju programmu studentiem, izvēloties universitāti savai mobilitātei, joprojām lūgums pārliecināties, vai attiecīgās augstskolas piedāvātie studiju kursi atbilst studenta studiju programmas saturam RTU. 

Pieteikumus stipendijai līdz 6. martam var iesniegt tiešsaistes sistēmā, ja pabeigts vismaz bakalaura studiju 1. kurss vai maģistra studiju 1. semestris, vidējā svērtā atzīme ir vismaz 6,25, nav akadēmisko parādu, un ir labas angļu, vācu vai jebkuras citas EUt+ partnervalsts valodas zināšanas.

RTU Erasmus+ koordinatori sniegs individuālu atbalstu formalitāšu sakārtošanā, savukārt uzņemošās puses koordinatori palīdzēs piemeklēt RTU studiju programmai atbilstošus studiju kursus.  

Apmaiņas studentiem piedāvātie kursi EUt+ universitātēs: 

Savukārt ar dažādajām studentu pilsētiņām un partneriem var iepazīties, noskatoties partneru video vai apmeklējot EUt+ galveno lapu.   

Par savas mobilitātes galamērķi izvēloties EUt+, studentam būs iespēja kļūt arī par EUt+ studentu vēstnieku un pievienoties EUt+ studentu kopienai, kas veicina vienotas Eiropas Tehnoloģiju universitātes izveidi. Vairāk par EUt+ studentu pieredzi iespējams lasīt šeit.

Lai uzzinātu vairāk par Erasmus+ programmu un sagatavotu veiksmīgu mobilitātes pieteikumu, lūgums izpētīt informāciju, kas atrodama RTU mājaslapā vai sazināties ar Erasmus+ programmas koordinatori Evitu Miščuku – Evita.Miscuka@rtu.lv vai 67089314, vai 29484664.

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

22. februāris, 2022 plkst. 17:28

Līdzīgi raksti

Jaunumi