RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Atklāj savu potenciālu ar Ideaport Riga Salesforce Bootcamp

24. aprīlis

Vai esi gatavs ienirt pasaulē vadošās CRM platformas Salesforce dzīlēs? Mums ir superīgs piedāvājums - Ideaport Riga Salesforce Bootcamp. Tā ir 3 nedēļu bezmaksas intensīva praktiskā pieredze strauji augošajā Salesforce vidē, kas sniegs tev prasmes un praktiskās zināšanas.

No 5. līdz 23.augusta Ideaport Riga birojā Tev būs unikāla iespēja mācīties no mūsu labākajiem Salesforce ekspertiem. Nekādu garlaicīgo lekciju, to vietā Tevi sagaida īsts projekts, kas Tevi izaicinās un iedvesmos.

Un tas vēl nav viss – mēs ticam, ka zināšanas labāk “pielīp” ērtos darba apstākļos, tāpēc Salesforce Bootcamp dalībniekiem mēs piedāvāsim bezmaksas pusdienas un neierobežotu kafijas daudzumu mūsu modernajā, labi aprīkotajā birojā. Kafijas paužu laikā varēsi uzspēlēt PS5, galda tenisu, galda futbolu vai novusu.

Un tagad pats interesantākais – izcilākie Salesforce Bootcamp studenti saņems darba piedāvājumu no Ideaport Riga. Turklāt vislabākais students saņems īpašu atzinības balvu par labu darbu un centību.

Nepalaid garām šo neticamo iespēju uzsākt savu karjeru vienā no vispieprasītākajām tehnoloģiju jomām! Pievienojies Ideaport Riga Salesforce Bootcamp un sper pirmo soli sava potenciāla atklāšanā. Piesakies tagad un izmanto iespēju kļūt par nākotnes Salesforce ekspertu! Vairāk informācijas mājaslapā.