RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Darba Tindera karstākā sezona ir klāt

9. maijs

Reģistrējies darbatinderis.lv jau šodien un no 22. maija svaipo vakances, prakšu piedāvājumus un atrodi savu jauno darba “match”!

Darba Tindera mērķis šoreiz ir piedāvāt pēc iespējas vairāk prakses vietu jauniešiem, kā arī vakances tādās jomās kā IT, finanses un datu apstrāde, loģistika un transports. Mūsu platformā jaunieši un citi interesenti varēs atrast arī darba iespējas mārketingā, projektu vadībā, pārdošanā, klientu atbalstā un daudzās citās jomās.

Kas ir Darba Tinderis un kā tas darbojas? Veidots pēc iepazīšanās platformas principiem, “Darba Tindera” algoritms nodrošina kandidātiem piemērotākos darba piedāvājumus, bet uzņēmumiem – atbilstošākos kandidātus

Kāpēc izmantot Darba Tinderi?

• 2-3 nedēļās atrodi savu jauno darbu;
  • 8 no 10 uzņēmumiem atrod vismaz vienu darbinieku;
  • Neskaitāmu CV un motivācijas vēstuļu vietā izveido 1 darba meklētāja profilu;
  • Viss vienuviet: 100+ vakances, pieteikšanās tām, tiešsaistes darba intervijas.

Iezīmē kalendārā 22. maiju un ej uz darbatinderis.lv, lai atjaunotu savu profilu un atrastu vasaras karstākās vakances!

Ja Tev rodas kāds jautājums, droši raksti mums uz