RTU Liepāja
RTU Liepāja

LDDK un RTU sāk īstenot Zināšanu pārneses barometru, lai celtu Latvijas inovāciju kapacitāti

Lai sekmētu augstskolu un uzņēmēju sadarbību, tādējādi veicinot tautsaimniecības izaugsmi, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) ievieš jaunu sabiedriskās domas izpētes rīku – Zināšanu pārneses barometru. Pirmā uzņēmēju aptauja notiek no 7. līdz 24. maijam.

7. maijs

Iespējams pieteikties konsolidācijas projektu grantiem pēcdoktorantūrā, zinātnē un inovācijās

Līdz 31. maija plkst. 23.59 ir iespējams iesniegt projektus pēcdoktorantūras, zinātnieku, pētniecības un attīstības, kā arī inovāciju grantu konkursā. Pieteikties grantiem var Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) un tās struktūrvienību – RTU Liepājas akadēmijas, RTU Latvijas Jūras akadēmijas un RTU Liepājas Jūrniecības koledžas –, kā arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas pārstāvji.

2. maijs

Mūsu mācībspēki vērtē Kurzemes reģiona skolēnu ZPD

26. aprīlī tiešsaistē notika Kurzemes reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konference, kuru vērtēšanas komisijā RTU Liepāja mācībspēki.

29. aprīlis