Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Transporta nozares profesionāļi un RTU mācībspēki apspriedīs nākotnes izglītību

20. marts
Foto: pixabay.com

Lai arvien pilnveidotu studiju kvalitāti, piedāvājot konkurētspējīgas studiju programmas un sagatavojot transporta nozarei augsti kvalificētus speciālistus, 27. martā plkst. 10 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks pasākums «Rītdienas transporta izglītība», kurā tiksies izglītības un industrijas profesionāļi.

Pasākums notiks RTU Zinātnes un inovāciju centra zālē «The Moon», Ķīpsalas ielā 6A.

Tajā pulcēsies transporta nozarē strādājošu uzņēmumu, piemēram, «Latvijas Dzelzceļš», «Pasažieru vilciens», «Baltijas ekspresis», Itālijas uzņēmuma «Italferr» vadītāji un pārstāvji, vērienīgā projekta «Rail Baltica» ieviešanā iesaistītie un dažādu iestāžu speciālisti. Kopā ar RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes un Būvniecības un mašīnzinību fakultātes vadību un mācībspēkiem tiks identificētas nozares vajadzības un izzināts RTU piedāvājums. Pasākuma dalībnieki, strādājot grupās, arī padziļināti analizēs nākotnes transporta inženieru zināšanas un prasmes, apspriedīs starptautiskās sadarbības nozīmi mācībspēku un studējošo apmaiņā, kā arī vērtēs mūžizglītības attīstību, lai inženieriem būtu iespēja savas zināšanas nepārtraukti stiprināt.

RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes transporta un loģistikas studiju virziena pārstāvji cieši sadarbojas ar nozari, lai ar izglītības, zinātnes un inovāciju atbalstu sekmētu tās ilgtspējīgu attīstību.

Transporta nozares profesionāļi un RTU apspriedīs nākotnes izglītību