Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Studenti tiek aicināti pieteikties vasaras skolai “Ilgtspējas izaicinājumi mūsdienu uzņēmējdarbībā“

6. marts

Vroclavas Ekonomikas un biznesa universitāte Polijā (Wroclaw University of Economics and Business) no š.g. 26.jūnija līdz 5.jūlijam organizē starptautisku vasaras skolu, kurā studenti apgūs vadības prasmes un ilgtspējīgas vadības principus.

10 dienu intensīvajā programmā dalībnieki piedalīsies gan akadēmiskajās nodarbībās, gan  praktiskajās apmācībās, kuras vadīs pieredzējuši mācībspēki, uzņēmēji, praktiķi. Nodarbības tiks veidotas sadarbībā ar uzņēmumiem, lai programmas dalībnieki varētu gūt pieredzi, analizējot un izstrādājot risinājumus reālām situācijām uzņēmējdarbībā. Programmā paredzētas arī dažādas kultūras un sociālās aktivitātes.

Vasaras skolu Vroclavas universitāte organizē kopš 2008.gada, un tā ir pulcējusi jauniešus no 42 pasaules valstīm un 5 kontinentiem.

Dalība vasaras skolā studentiem sniegs iespēju iegūt 6 ECTS kredītpunktus. Dalības maksa ir 990 Eur (950 Eur, piesakoties līdz 31.martam).

Vairāk informācijas un pieteikšanās.