Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Profesors, vadošais pētnieks Valērijs Skribans seminārā iepazīstina ar RTU īstenoto projektu “TRANS4ECO”

7. marts

Š.g. 23. februārī, Cēsīs notika seminārs- diskusija “Pēdējās jūdzes piegādes lauku telpā un pilsētā” par piegāžu izaicinājumiem un risinājumiem Vidzemes lauku telpā un pilsētā. Seminārs pulcēja preču piegāžu nozares pārstāvjus, pašvaldību speciālistus un zinātnisko institūciju ekspertus. V.Skribans auditoriju iepazīstināja ar RTU īstenoto projektu “TRANS4ECO” un diskutēja par videi draudzīgiem transporta risinājumiem un izaicinājumiem, kas saistīti ar izmaiņām pilsētvidē tuvākajā nākotnē.

Semināru Interreg Europe programmas 2021-2027 līdzfinansētā projekta “SPOTLOG” ietvaros organizēja Vidzemes plānošanas reģions.

Plašāka informācija par semināru.

Plašāka informācija par projektu “TRANS4ECO”.