Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

Aicinām IEVF studentus pieteikties zinātniskajai konferencei

10. janvāris

Aicinām RTU  Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentus pieteikties Latvijas Universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes rīkotajai studentu zinātniskajai konferencei, kas norisināsies 2024.gada aprīlī.

Studentu zinātniskajā konferencē ir aicināti piedalīties IEVF bakalaura un maģistra studiju programmu studenti, kuriem tā ir lieliska iespēja vēl pirms noslēguma darbu aizstāvēšanas prezentēt savus bakalaura un maģistra diplomdarbus.

Konferences darbs plānots piecās sekcijās:

• Aktuālie izaicinājumi ekonomikā;
  • Bizness, vadība un mārketings;
  • Finanšu un grāmatvedības aktualitātes Latvijā, Eiropā un pasaulē;
  • Globālās ekonomikas izaicinājumi;
  • Contemporary Issues in Business and Economics (angļu valodā).

Konferenci rīko LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte sadarbībā ar RTU IEVF. Dalība konferencē ir bezmaksas un labāko referātu autoriem sniegs iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Pieteikšanās un sīkāka informācija par konferenci Latvijas Universitātes mājas lapā: https://www.bvef.lu.lv/petnieciba/konferences/studentu-zinatniskas-konferences/studentu-zinatniska-konference-2024/