Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Parādīt izvēlni
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

ERASMUS+ projekta "MOOW CODE" informatīvajā dienā izstrādā projekta vadlīnijas un aktivitātes apmācībai

25. marts
.
.
.

Lai iepazīstinātu studentus ar “MOOW CODE” projekta ideju un pievērstos šī gada projekta tēmai “Ilgtspēja digitālajā izglītībā”, š.g. 20. martā RTU tika organizēta projekta informatīvā diena. Tajā profesore Tatjana Tambovceva iepazīstināja ar ilgtspējas teorētiskajām pamatnostādnēm, praktiskais docents Leonards Budņiks stāstīja par studiju  rezultātu vērtēšanu digitālā laikmetā.

Praktiskā docente Līga Kamola iepazīstināja studentus ar MOOW projektu un vadīja projekta grupas, kuras izstrādāja idejas dažādām aktivitātēm: 

1) MOOW vadlīnijas organizatoriem, koncepciju un tās galvenos elementus, kuru pamatā ir  praktiski ieteikumi augstākās izglītības lēmumu pieņēmējiem un iesaistītajiem, kas organizē darba grupas;

2) “Playbook of MOOW Activities”, “Catalog of models learning and co-create activities”, kurus organizatori var izvēlēties, pielāgot un integrēt MOOW nedēļā;

3) MOOW tiešsaistes platformu, kurā notiks visas MOOW darbības; 

4) Universitāšu personāla apmācības paketi, kas tiks izmantota, lai uzlabotu universitātes personāla prasmes plānošanā, organizēšanā un īstenojot MOOW;

5) Universitātes personāla semināru, lai apstiprinātu mācību materiālus un sagatavotu partneruniversitātes topošajiem MOOW projektiem;

6) 3 partneruniversitātēs tiks organizēts MOOC kurss, kas balstīts uz universitātes personāla apmācības materiāliem;

7) MOOW aktivitātes “Mentālā veselība universitātes studentu pilsētiņā” un “Ilgtspēja digitālajā izglītībā”. 

 “MOOW CODE” mērķis ir attīstīt un veicināt MOOW (Massive Open Online Week) digitālās apmācības formātu un līdzradīšanu augstākajā izglītībā. Projekta ietvaros tiek organizētas tiešsaistes apmācības nedēļas, kur studenti strādā pie konkrētas tēmas, lai rastu idejas un prototipus kāda jautājuma risināšanai.  

Projekta mērķis ir veicināt spēcīgu MOOW kustību visā Eiropā, nodrošinot visu vajadzīgo MOOW plānošanai, organizēšanai, mācību metodēm. MOOW ir daudzsološs jauns formāts, kas piedāvā pilnībā digitalizētas un interaktīvas mācību vides izmantošanu, lai veicinātu jaunu ideju, produktu un risinājumu izstrādi, izmantojot sadarbību un līdzradīšanu.  

Par projektu: Massive Open Online Week for Collaborative Digital Education (MOOW CODE), 2021-1-PL01-KA220-HED-000027566, reģistrācijas numurs 4575 .

Projekta partneri: vadošais partneris - Katovices Ekonomikas universitāte (University of Economics in Katowice), Uzņēmējdarbības un iesaistīto universitāšu akreditācijas padome (Accreditation Council for Entrepreneurial and Engaged Universities (ACEEU)), European E-learning Institute, Federika II Neapoles Universitāte (University of Naples Federico II).  

Kopīgot rakstu

Jaunumi