RTU Liepāja
RTU Liepāja

Latviešu valodu godina un vērtē starptautiskā konferencē

Piektdien, 17. maijā, RTU Liepāja aizvadīta 21. Starptautiskā zinātniskā konference «Valodu apguve: problēmas un perspektīva». Tajā klausītāji gan klātienē, gan tiešsaistē noklausījās 13 referātus par valodas apguves un lietojuma jautājumiem un logopēdijas problēmām.

17. maijs

«RTU Liepāja» Muzeju naktī aicina akadēmijas pagrabos ieraudzīt neredzamo

Vēlies izveidot sietspiedes apdruku vai papīra origami, izbaudīt muzikālu ceļojumu vēsturē vai uzzināt, kāda būtu nākotne, ja nebūtu bišu? Tas viss būs iespējams Muzeju naktī, sestdien, 18. maijā, plkst. 19.00–23.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas akadēmijā («RTU Liepāja»), Lielajā ielā 14, kur notiks pasākums «Pagraba nakts – padarīt neredzamo redzamu».

15. maijs

Topošie pirmsskolas skolotāji vada nodarbības bērniem

Šodien RTU Liepāja studiju programmas «Pirmsskolas skolotājs» 1. kursa studentes universitātes telpās uzņēma pirmsskolas izglītības iestādes «Delfīns» bērnus. Topošo pirmsskolas speciālistu vadībā mazuļi veidoja ziediņus, taurenīšus un zaķīšus, bet studentēm tā bija ne tikai praktiskā darba pieredze, bet arī daļa no eksāmena.

14. maijs