Inženierekonomikas un vadības fakultāte
Inženierekonomikas un vadības fakultāte

IEVF bakalaura programmas “Muitas un nodokļu administrēšana” studenti studiju projekta ietvaros izglīto skolēnus par nodokļiem

30. aprīlis

Š.g. 4.aprīlī profesionālās bakalaura programmas “Muitas un nodokļu administrēšanas” 2.kursa studenti piedalījās studentu zinātniskajā seminārā, kurā prezentēja savos studiju projektos sasniegtos rezultātus un galvenās atziņas. RTU studentes Linda Vaivode, Paulina Petkeviča, Laura Agnese Šteina un Kitija Ertmane studiju projektā “Izglītojošas spēles un materiāli par nodokļiem” izpētīja gan tiešsaistē pieejamās izglītojošās spēles par nodokļiem, gan citus materiālus, kā arī viesojās Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolā, kur vecāko klašu skolēnus iesaistīja izglītojošās aktivitātēs par nodokļiem.

Skolēniem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas par nodokļiem, aizpildot testu, kā arī izspēlēt dažādas spēles par nodokļiem. Pēc nodarbības vidusskolēni atzina, ka iegūt zināšanas spēļu veidā ir aizrautīgs veids, kā mācīties, papildinot jau no mācību grāmatām iegūtās zināšanas.

Studiju projekta vadītājs IEVF asoc. profesors Dr.oec. Māris Jurušs atzinīgi vērtē studentu projekta rezultātu un noorganizētās izglītojošās aktivitātes ar vidusskolēnu iesaisti.