Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte
Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte

RTU robotikas hakatonā «RoboBattle48» sacenšas kaujas roboti un izstrādātas jaunas programmatūras, kas tagad pieejamas visiem interesentiem

Ar kaujas robotu turnīru un robotu dizaina konkursu spraigi aizritējis Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra robotikas hakatons «RoboBattle 48», kurā desmitiem robotikas entuziastu 48 stundu garumā sacentās robotu būvēšanā.

17. maijs

Modes skatē un izstādēs varēs iepazīties ar RTU Arhitektūras un dizaina institūta studentu radošajiem darbiem

Pāreja no zināmās realitātes uz nezināmo, ilgtspējīgas tekstila apstrādes tehnoloģijas, ekoloģiski risinājumi un citas mūsdienu apģērba un dizaina tendences varēs skatīt Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un dizaina institūta (RTU ADI) studentu radīto tērpu kolekciju skatē un dizaina un arhitektūras izstādē «R:ADI TU». Izstādes atklāšana – 23. maijā plkst. 16.00 ADI, Ķīpsalas ielā 6, 2. stāvā, savukārt modes skate – plkst. 18.00 Zīmētavā, 4. stāvā.

17. maijs

Akadēmiķis Leonīds Ribickis lekcijā atklās, kā spēka elektronika sekmējusi jaunu tehnoloģiju attīstību

Ar akadēmiķa Leonīda Ribicka lekciju «Spēka elektronika – 21. gadsimta tehnoloģiju virzītājspēks. Pasaules un RTU pieredze» 22. maijā turpināsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) akadēmiķu lasījumu cikls, kuru apmeklēt aicināts ikviens interesents, lai paplašinātu savu redzesloku un diskutētu par aktuāliem tematiem zinātnē un pētniecībā.

15. maijs