Būvniecības un mašīnzinību fakultāte
Būvniecības un mašīnzinību fakultāte

Modes skatē un izstādēs varēs iepazīties ar RTU Arhitektūras un dizaina institūta studentu radošajiem darbiem

Pāreja no zināmās realitātes uz nezināmo, ilgtspējīgas tekstila apstrādes tehnoloģijas, ekoloģiski risinājumi un citas mūsdienu apģērba un dizaina tendences varēs skatīt Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un dizaina institūta (RTU ADI) studentu radīto tērpu kolekciju skatē un dizaina un arhitektūras izstādē «R:ADI TU». Izstādes atklāšana – 23. maijā plkst. 16.00 ADI, Ķīpsalas ielā 6, 2. stāvā, savukārt modes skate – plkst. 18.00 Zīmētavā, 4. stāvā.

17. maijs

RTU aicina jaunos sporta talantus pieteikties studijām īpašajās budžeta vietās

Jaunie sporta talanti, kuri paralēli sportošanai vēlas iegūt augstāko izglītību, līdz 10. jūnija plkst. 23.59 aicināti pieteikties studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) īpašajās sportistiem domātajās budžeta vietās pamatstudiju programmās. 2024./2025. studiju gadā konkursa kārtībā šim nolūkam atvēlētas 25 budžeta vietas sportistiem, kuri uzrādījuši augstus sasniegumus konkrētā sporta veidā, kā arī guvuši labas sekmes mācībās.

9. maijs

Jauniešiem iespēja studēt RTU un «airBaltic» programmā un kļūt par gaisa kuģu tehniķiem, lai strādātu nacionālajā lidsabiedrībā

Jaunieši, kuri vēlas kļūt par sertificētiem gaisa kuģu tehniķiem un strādāt nacionālajā lidsabiedrībā «airBaltic», ir aicināti līdz 1. jūlijam pieteikties pilna laika klātienes studijām, ko sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) organizē «airBaltic», kas sedz arī studiju maksu.

8. maijs