Šā gada izcilākie RTU e-kursi – DITF

5. jūnijs, 2012
.
.

Pirmdien, 4. jūnijā, Swedbank Konferenču zālē, 25. stāvā, norisinājās konkursa «Par izcilāko RTU e-studiju kursu» laureātu sumināšana. Galveno balvu ieguva Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) dekāns profesors Jānis Grundspenķis par izveidoto e-kursu «Mākslīgā intelekta pamati», divas otrās vietas – arī DITF pārstāvjiem: Arnim Lektaueram («Ģeogrāfiskās informatīvās sistēmas transportā») un Margaritai Lukjanskai («Programmēšanas valodas»).

 Skatīt galeriju  

e-kursi-2012.jpgŠogad konkurss norisinājās jau otro reizi. Tā mērķis ir popularizēt veiksmīgus e-studiju lietojuma piemērus mācībspēku vidū. «Kvalitatīvu elektronisko studiju resursu pieejamība ikvienam studentam ir viena no RTU pamatprasībām. Šogad konkursā piedalījās 12 mācībspēki, un ir patiess prieks, ka dalībnieku vidū redzējām visdažādāko jomu e-kursus – gan valodas, gan siltumfizikas, gan citu zināšanu apguvei. Īpaši vēlos atzīmēt arī e-kursu «Elektroinženieru matemātikas datorrealizācija», ko vada lektorsEduards Rēns no RTU Ventspils filiāles,» stāsta mācību prorektors UldisSukovskis.  

Konkursa iesniegumus vērtēja žūrija, kurā strādāja gan administrācijas, gan mācībspēku, gan studentu pārstāvji.

Rīgas Tehniskās universitātes e-studiju vide ir lielākā šāda veida e-studiju platforma Latvijā. Tajā ir vairāk nekā 50 000 reģistrētu lietotāju un 35 000 e-kursu. Katru gadu unikāls sinhronizācijas process nodrošina universitātes studentus un mācībspēkus ar automātisku piesaisti semestra gaitā paredzētajiem e-kursiem. Vērtējot pēc kopējā kursu skaita, šī e-studiju vide ir 7. lielākā pasaulē.

RTU Mācību prorektora dienests

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

5. jūnijs, 2012 plkst. 9:53

Līdzīgi raksti

Ziņas