RTU Transporta un mašīnzinību fakultātē notiks Atvērto durvju diena

25. marts, 2014

Sestdien, 5. aprīlī, no plkst. 10 līdz 13 Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātes (RTU TMF) institūtos notiks Atvērto durvju diena, kurā interesentiem būs iespēja uzzināt informāciju par fakultāti, tajā piedāvātajām studiju programmām un apskatīt institūtu laboratorijas.

RTU TMF Dzelzceļa transporta institūtā, Rīgā, Indriķa ielā 8, varēs uzzināt vairāk par studiju programmām Dzelzceļa elektrosistēmas un Dzelzceļa transports. Savukārt RTU TMF Aeronautikas institūtā, Rīgā, Lomonosova ielā 1a/1, būs iespēja noskaidrot interesējošos jautājumus par programmām Aviācijas transports un Transporta sistēmu inženierija. Visi interesenti plkst. 10 aicināti pulcēties attiecīgā institūta vestibilā.

Savukārt TMF, Rīgā, Ezermalas ielā 6k, 220. telpā, varēs noskaidrot visu par Autotransporta institūta, Mehānikas institūta, Mašīnbūves tehnoloģijas institūta, Biomedicīnas inženierzinātņu un nanotehnoloģiju institūta un Siltumenerģētisko sistēmu katedras piedāvātajām studiju programmām:

• Automobiļu transports;
  • Inženiertehnika, mehānika un mašīnbūve;
  • Mašīnu un aparātu būvniecība;
  • Mehatronika;
  • Ražošanas tehnoloģija;
  • Medicīnas inženierija un fizika;
  • Nanoinženierija;
  • Siltumenerģētika un siltumtehnika.

Papildu informācija, zvanot pa tālr. 67089711, 67089708 vai rakstot uz .

Karte

Informācijas centrs