RTU aicina Latvijas skolēnus izstādē «Skola 2012» izgatavot 150 oriģinālas papīra lidmašīnas

23. februāris, 2012

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) izstādē «Skola 2012», kas notiks no 1.–4. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, ne tikai iepazīstinās ar piedāvātajām studiju programmām, bet arī aicinās skolēnus izgatavot 150 papīra lidmašīnas, tādā veidā sveicot RTU 150 gadu jubilejā. Izgatavotās lidmašīnas piedalīsies konkursā.

Četrās izstādes dienās skolēni tiks aicināti ar RTU studentu atbalstu izgatavot un individuāli noformēt 150 papīra lidmašīnas. Lidmašīnu fotogrāfijas ar autoru vārdiem tiks ievietotas īpaši šim konkursam izveidotā RTU Draugiem.lv lapas galerijā. Uzvarēs tās lidmašīnas autors,kurš būs ieguvis vislielāko «Man patīk» atzīmju skaitu savai lidmašīnai. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots pirmdien, 5. martā.

Izstādes «Skola 2012» atklāšanā 1. martā plkst. 11 piedalīsies un uzrunu teiks arī RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

RTU studenti un mācībspēki izstādē sniegs informāciju par pilna un nepilna laika inženierzinātņu studiju norisi un uzņemšanas noteikumiem 55 pamatstudiju (bakalaura un koledžas), 57 augstākā līmeņa (maģistra) un 22 doktora studiju programmās, ko var apgūt astoņās RTU fakultātēs, RTU Lietišķās valodniecības institūtā, RTU Rīgas Biznesa skolā, RTU filiālēs Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī un topošajā filiālē Cēsīs.

RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes Aviācijas institūts piedāvās izmēģināt avio simulatoru datorā, bet transporta programmu pārstāvji ļaus apskatīt īstu dirižabli.

RTU stendā skolēniem būs iespēja iepazīties ar informāciju par valsts galvotajiem studiju kredītiem. SEB banka ir vienīgā banka Latvijā, kas arī 2012. gadā izsniedz valsts galvotos studiju un studējošo kredītus.

Rīgas Tehniskās universitātes dalība izstādē «Skola 2012» šogad norit 150 gadu jubilejas zīmē, un to atbalsta jubilejas ģenerālsponsori: Swedbank, Latvijas Gāze, Latvenergo; lieldraugi: Lattelecom, Latvijas Dzelzceļš, SEB banka, Severstaļlat, Exigen Services, Rīgas dome; atbalstītājs: Knauf.

RTU Informācijas centrs

23. februāris, 2012 plkst. 12:44