Izsludina dzejas un galda lampu ekspreskonkursu «Tehnodzeja»

7. septembris, 2009

Latgales Studentu centrs (LgSC) sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentu izsludina dzejas un oriģinālāko galda lampu konkursu skolēniem, studentiem un jaunajiem zinātniekiem.

07.09.2009.

Neatkarīgi no literārā stāža dzejas konkursā aicināts piedalīties ikviens skolēns, students un jaunais zinātnieks, kas raksta dzeju, savukārt galda lampu konkursā tiek aicināts piedalīties ikviens jaunais tehniķis. Gan literārās, gan tehniskās jaunrades moto ir: «Tehnodzeja!»

Konkursa uzvarētājiem ar dzejoļu lasījumiem un galda lampu izstādi būs iespēja piedalīties vienā no Dzejas dienu pasākumiem – Tehnodzejas vakarā –, kas norisināsies 15. septembrī RTU, kā arī saņemt nelielas pārsteiguma balvas. Dzejoļu un oriģinālāko galda lampu dizaina kvalitāti un funkcionalitātes līmeni vērtēs kompetenta žūrija. Darbos par galveno kvalitātes kritēriju tiks izvirzītas autora paustās emocijas un oriģinalitāte, kas izteikta vai parādīta atzīstamā literārā vai tehniskā līmenī.

Dzejoļus konkursam var iesniegt ar savu vārdu vai literāro pseidonīmu, pievienojot kontaktinformāciju. Darbu vēlamais apjoms – no 5 līdz 10 dzejoļiem. Savukārt oriģinālāko galda lampu īpašnieki tiek lūgti iesniegt galda lampu fotogrāfijas vai skices.

Konkursa organizatori neierobežo dzejoļu tematiku vai tehnisko risinājumu amplitūdu, kā arī neatbild par plaģiātu, vienīgi atgādina kopējo Tehnodzejas vakara vadmotīvu: tehnikas un poēzijas sintēze.

Dzejoļus un galda lampu fotogrāfijas, pievienojot autoru kontaktinformāciju, līdz 10. septembrim jānosūta ekspreskonkursa organizatoriem uz e-pasta adresi — .

RTU Informācijas centrs

7. septembris, 2009 plkst. 13:32