«Svētki zinātnei – RTU 160»

«Svētki zinātnei – RTU 160»

1. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē notika Rīgas Tehniskās universitātes 160. jubilejas svinības un RTU Lielais izlaidums. Uz šiem svētkiem bija aicināti ne tikai RTU studenti un darbinieki, bet arī ikviens interesents, jo svētkos varēja gan iepazīties ar inženierzinātņu vēsturi Latvijā, gan arī kopā ar RTU nosvinēt nozīmīgo jubileju.

Svētku koncertā ar košiem muzikālajiem priekšnesumiem klātesošos sveica Latvijas skatuves mākslinieki, radot īpašo dziesmu svētku sadziedāšanās gaisotni – Intars Busulis un «Abonementa orķestris», poproka un elektroniskās mūzikas grupa «Triānas parks», indīpopa grupa «The Sound Poets», britpopa un indīroka grupa «Laika Suns», dūdu un bungu grupa «Auļi», pieredzes bagātākais Latvijas dīdžejs DJ Monsta, folka grupa «Sintēze», koklētāja Laima Jansone, dziedātāja Ieva Akuratere, RTU mākslinieciskie kolektīvi un citi mākslinieki.

Bija arī inženiertehniskie pārsteigumi no RTU, atklājot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus inženierzinātnēs.

Svētku laikā bija iespēja fotografēties īpašajās svinīgās foto zonās, iepazīt visas deviņas RTU fakultātes, piedalīties dažādās inženiertehniskās aktivitātēs un izaicinājumos, kā arī iepazīties ar RTU inženierzinātņu vēsturi un uzzināt par vērienīgākajiem sasniegumiem zinātnē.

Universitāte