Zināšanu un inovāciju kopiena «EIT food» aicina pieteikties dalībai vasaras skolā

29. jūnijs, 2022
.
.
.

RTU Zinātnes un inovāciju centra paspārnē esošā zināšanu un inovāciju kopiena «EIT Food» aicina jauno novatoru paaudzi vēl tikai līdz 30. jūnijam pieteikties dalībai vasaras skolā. Novatoriem tiek piedāvātas īpaši izveidotas programmas, kuru mērķis ir veicināt inovācijas pārtikas un lauksaimniecības nozarē, palīdzot apgūt tam nepieciešamās prasmes un zināšanas. 

Vasaras skolā tiek piedāvāti divi aktuālākie virzieni.

«Innovative Food Production for a Healthy Planet» (InnovPlanet) programma nodrošina iespēju apgūt izvērstu ieskatu ilgtspējīgas lauksaimniecības attīstības metodoloģijās un instrumentos, īpašu uzsvaru liekot uz digitālo transformāciju, vienlaikus sasaistot augsnes veselību ar tā dēveto targeted nutriton. Vasaras skolas dalībnieki attīstīs novatoriskus risinājumus, kas palīdzēs samazināt dažādu uzņēmējdarbības prakšu ietekmi uz vidi, ierobežot ķīmisko vielu izmantošanu, uzlabot bioloģisko daudzveidību, kā arī veicināt augsnes oglekļa piesaisti. 

Pieteikšanās.

«New Technologies to Manage Food Ecosystem» virzienā jaunajiem profesionāļiem būs iespēja attīstīt kritisko domāšanu un uzlabot mācīšanās prasmes, kas ir īpaši svarīgi nākamajai novatoru paaudzei Centrālās un Austrumeiropas valstīs. Šīs programmas mērķis ir uzlabot tās dalībnieku iespējas darba tirgū. 

Pieteikšanās.

Apmācību programmas izstrādātas sadarbībā ar Swiss Food Research, Aarhus University, University of Turin un Alma Mater Studiorum Università di Bologna (UNIBO). 

Piedalīties aicināti jaunie talanti – studenti, pētnieki, zinātnieki un jaunie profesionāļi, kas vēlas būt daļa no pārmaiņām pārtikas sistēmā savā reģionā.

Pieteikšanās līdz 30. jūnijam. Apmācību programmas sākums – 4. jūlijs. Labākajiem studentiem tiks piedāvāta iespēja piedalīties vasaras skolas noslēguma pasākumā Portugālē.

Zināšanu un inovāciju kopiena «EIT food» aicina pieteikties dalībai vasaras skolā
 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

29. jūnijs, 2022 plkst. 15:22

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi