Vitauta Tamuža balva par labāko publikāciju – trim RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Materiālu un konstrukciju institūta pētniekiem

31. marts, 2023
.
.
.

Vitauta Tamuža balvu par labāko ikgadējo publikāciju žurnālā «Mechanics of Composite Materials» saņem trīs Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Materiālu un konstrukciju institūta pētnieki – Rims Janeliukštis, Deniss Mironovs un Aleksejs Safonovs.

Viņi saņem balvu par publikāciju «Statistical Structural Integrity Control of Composite Structures Based on an Automatic Operational Modal Analysis – a Review».

Vitauta Tamuža vārdā nosauktā balvu iedibināja Latvijas Universitātes fonds. Tā izveidota, lai veicinātu un atbalstītu Latvijas zinātnieku pētījumus kompozītu materiālu mehānikā. To piešķir par labāko publikāciju starptautiskā zinātniskā žurnālā «Mechanics of Composite Materials» (Springer; ASV). Žurnāla galvenais redaktors ir RTU Materiālu un konstrukciju institūta direktors profesors Andris Čate. Pirms viņa žurnāla redaktors bija akadēmiķis V. Tamužs. Žurnālā tiek publicēti eksperimentālo un teorētisko pētījumu rezultāti par kompozītmateriālu un tos veidojošo sastāvdaļu īpašībām un uzvedību. 

Balvu piešķir reizi gadā, to administrē Latvijas Universitātes fonds no V. Tamuža dāvinājuma līdzekļiem.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

31. marts, 2023 plkst. 19:04

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi