Vidusskolēniem iespēja sagatavoties centralizētajam eksāmenam kursā «Ķīmija II»

13. decembris, 2022
Foto: Elīna Karaseva, RTU

Vidusskolēniem, kuri gatavojas kārtot centralizēto eksāmenu padziļinātajā kursā «Ķīmija II», ir iespēja sagatavoties eksāmenam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) piedāvātajos sagatavošanas kursos, kas sāksies 2023. gada 11. janvārī.

Nodarbībās tiks iztirzāti tipiskie piemēri no iepriekšējo gadu centralizētajiem eksāmeniem ķīmijā, kā arī temati, kuri pievienoti jaunajos centralizēto eksāmenu indikatoros. Aplūkoto tematu pilnīgai izpratnei un zināšanu nostiprināšanai skolēniem patstāvīgai risināšanai tiks piedāvāti tematiski uzdevumi.

Sagatavošanas kursi norisināsies attālināti Zoom platformā no 11. janvāra līdz 10. maijam plkst. 18.00–20.00. Paredzētas piecpadsmit nodarbības, katra – divu stundu garumā.

Maksa par kursiem - 70 eiro.

Dalības maksa ir jāveic tikai pēc tam, kad dalībnieks ir saņēmis sava pieteikuma apstiprinājumu un maksājuma rekvizītus.

Papildu informācija – Dr. chem. Ieva Jaunzeme – 29779293 vai .

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments