Vidusskolēni aicināti iepazīt RTU, sekojot studentiem viņu ikdienas gaitās

22. februāris, 2018

Lai iepazītu savu potenciālo studiju programmu un studentu dzīvi ikdienā, vidusskolēni aicināti pieteikties pasākumam «Seko studentam» un kļūt par Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenta ēnu, iepazīstot studiju un ārpusstudiju vidi RTU. Pieteikšanās notiek no 23. februāra līdz 9. martam, bet sekošana – no 12. līdz 23. martam.

Sekojot studentam, būs iespēja uzzināt, kā notiek studijas RTU, apmeklējot lekcijas un piedaloties laboratorijas darbos, iepazīstot RTU Zinātnisko bibliotēku, dienesta viesnīcas, RTU Studentu parlamentu, sporta kompleksus, kā arī citas studentu pilsētiņas Ķīpsalā sniegtās iespējas.

Katrs skolēns sekot vienam studentam var vienu dienu. Ja skolēnu interesē divas studiju programmas, tad katrā programmā vienam studentam var sekot savā dienā.

Lai pieteiktos, jādodas uz  sekostudentam.rtu.lv sadaļu «Autorizācija» un jāautorizējas sistēmā ar savu E-klases pasi vai Mykoob lietotājvārdu un paroli.

Gan skolēni, gan studenti tiek aicināti dalīties ar savu pieredzi sociālajos tīklos, lietojot tēmturi #sekoRTU

Papildu informācija

Citus video par RTU dzīvi vari skatīties mūsu Youtube kanālā