Uzņēmumus aicina pieteikties RTU Karjeras dienai

18. oktobris, 2016
.
.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina uzņēmumus pieteikties lielākajam profesionālās orientēšanās pasākumam Latvijā – RTU Karjeras dienai, kas notiks 2017. gada 2. martā. Tajā darba devējiem būs iespēja klātienē uzrunāt ap 2500 potenciālo darbinieku vai praktikantu no RTU, kā arī citām Latvijas augstākās izglītības iestādēm. 

RTU Karjeras diena ir lielākais studentu karjeras un prakses jautājumiem veltītais pasākums Latvijā, kas pulcē plašu dažādu nozaru uzņēmumu klāstu. Uzņēmumi stendos apmeklētājus varēs ne vien iepazīstināt ar darba vai prakses iespējām, dažādiem pasākumiem vai iespējām iesaistīties projektos, bet arī piedāvāt apmeklētājiem daudzpusīgas aktivitātes – konkursus, testus, kā arī sniegt konsultācijas. 

RTU Karjeras centrs uzņēmējiem piedāvā iespējas iepazīstināt ar sevi arī pirms Karjeras dienas, piemēram, rīkojot konkursu vai informējot, kādas iespējas stendā tas studentiem piedāvās Karjeras dienas laikā. 

Karjeras dienā aicināti piedalīties visu Latvijas augstskolu studenti un citi interesenti. Par katru uzņēmumu paredzēts ievietot informāciju RTU Karjeras dienas katalogā, kas bez maksas būs pieejams ikvienam pasākuma apmeklētajam.

RTU Karjeras diena ir iemantojusi plašu atpazīstamību ne tikai studentu, bet arī uzņēmumu vidū. To pierāda 2016. gada martā notikušais pasākums, ko apmeklēja gandrīz 2000 studentu un kurā piedalījās 80 uzņēmumu, kuri pārstāvēja 28 dažādas nozares. No daudziem tika saņemtas pozitīvas atsauksmes par Karjeras dienas nepieciešamību.

RTU Karjeras diena norisināsies 2017. gada 2. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8. Pieteikšanās pasākumā notiek trijās kārtās. Līdz 4. novembrim iespējams pieteikties, maksājot zemāku dalības maksu, savukārt, katrā nākamajā pieteikšanās kārtā, kas sāksies attiecīgi 1. decembrī un 20. janvārī, dalības maksa būs arvien augstāka. 

RTU absolventu nodarbinātības rādītāji sasniedz 97%. RTU absolventu iesaisti darba tirgū augstu novērtējuši arī starptautiskie eksperti, «QS Stars» universitāšu reitingā absolventu nodarbinātības kategorijā RTU piešķirot augstāko novērtējumu – piecas zvaigznes. Arī «The Times Higher Education World University Rankings 2016-17», kura rezultāti tika publiskoti 2016. gada septembrī, īpaši augstu ir novērtēta RTU sadarbību ar industriju un uzņēmējiem. 

Sadarbības piedāvājums uzņēmējiem dalībai RTU Karjeras dienā šeit.

Pieteikties dalībai RTU Karjeras dienai var, rakstot e-pastu uz .

RTU Karjeras centrs uzņēmējiem piedāvā arī citas sadarbības iespējas, vairāk informācijas.

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

Publikācijas datums

18. oktobris, 2016 plkst. 13:16

Līdzīgi raksti

Ziņas

_