RTU uzņemšana – sāksies studiju līgumu parakstīšana

4. augusts, 2020
.
.
.
Foto - Vitālijs Vinogradovs, RTU

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) reflektani ir saņēmuši informāciju par uzņemšanas rezultātiem, un, sākot no 17. augusta, notiks studiju līgumu elektroniskā parakstīšana, savukārt līgumus klātienē varēs slēgt, sākot no 14. septembra.

Studiju līgumu slēgšana

Jaunie studenti, kuri ir ieguvuši drošu elektronisko parakstu, studiju līgumus elektroniski var parakstīt, sākot no 17. augusta. Elektroniskais līgums atrodams RTU portālā ORTUS

Informācija par līgumu slēgšanu.

Tie, kuriem līgumu nav izdevies parakstīt elektroniski, to var izdarīt klātienē, sākot no 14. septembra, RTU Studentu servisa centrā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 6. 

E-paraksta iegūšana

RTU šogad pirmoreiz vēsturē reflektantiem visas ar uzņemšanu saistītās formalitātes, sākot no pieteikuma iesniegšanas un beidzot ar studiju līgumu parakstīšanu, ir iespējams kārtot elektroniski ar eParakstu, kuram ir tāds pats juridiskais spēks kā ar roku parakstītam dokumentam. Elektronisko parakstu var iegūt attālināti. 

Informācija par eParaksta iegūšanu

Aicinām jaunos studentus iegūt eParakstu, jo tas atvieglos formalitāšu kārtošanu, studējot RTU. Universitātē notiek studiju procesa digitalizācija, un arī studiju laikā būs iespēja dažādus dokumentus parakstīt un kārtot attālināti ar eParakstu.  

Jau pagājušajā gadā reflektantiem bija iespēja studiju līgumus slēgt, nebraucot uz RTU, bet dokumentus parakstot ar eParakstu no jebkuras vietas gan Latvijā, gan ārpus tās. Šo iespēju izmantoja aptuveni trešdaļa jauno studentu.

Uzņemšana RTU

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

4. augusts, 2020 plkst. 16:42

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi