Turpinās pieteikšanās studijām neklātienē

31. augusts, 2018
.
.

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) līdz 21. septembrim pagarināta pieteikšanās koledžas, bakalaura un maģistra studiju līmeņu programmās, kurās studijas tiek organizētas darba dienu vakaros vai sestdienās, sniedzot iespēju izglītošanos apvienot ar pilnas slodzes darbu un rūpēm par ģimeni.

Nepilna laika studiju programmas piedāvā gan RTU fakultātes Rīgā, gan arī filiāles Cēsīs, Liepājā, Ventspilī un Daugavpilī. Filiālēs iespējams pieteikties tikai studijām pamatstudiju līmeņa programmās. 

Neklātienes studijās tiek nodrošināta elastīga pieeja studiju procesa organizēšanai, atbilstošas mācību metodes, e-studiju iespējas, kā arī individuāla pieeja ikvienam studentam. Studiju ilgums atkarīgs no izvēlētās programmas.

Nepilna laika studiju programmu studenti uzsver, ka lielākā priekšrocība ir iespēja studijas apvienot ar darbu, vienlaikus iegūstot praksē pielietojamas zināšanas. Kristaps Slicis, studiju programmas «Automobiļu transports» students: «Studējot RTU neklātienes studiju programmā, man pavērās padziļināts skats uz vienkāršu lietu uzbūvi. Ja sākumā ir tikai interese, tad, turpinot mācību procesu, tā kļūst par strukturētu izpratni. Ir aizraujoši gadu pēc gada iemācīties to, ko, šķiet, zini, bet patiesībā neesi nekad līdz galam sapratis. Iesaku visiem, kuriem ir vēlme pēc interesantām studijām, tieši RTU neklātienes nodaļu, jo tā ir iespēja apvienot savu darbu ar studijām un mācību process būs aizraujošs, pateicoties kvalificētiem un interesantiem pasniedzējiem.»

Dokumentus nepilna laika studijām var iesniegt līdz 21. septembrim Uzņemšanas komisijā Āzenes ielā 6, 1. stāvā, kā arī filiālēs. 

Papildu informācija

 

Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

31. augusts, 2018 plkst. 9:00

Līdzīgi raksti

Ziņas