Topošos studentus aicina uz RTU Liepājas studiju un zinātnes centra Atvērto durvju dienu

20. aprīlis, 2023
Foto: Vitālijs Vinogradovs, RTU

Lai noskaidrotu, kādas studiju programmas piedāvā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Liepājas studiju un zinātnes centrs (LSZC), kādas karjeras iespējas pastāv pēc RTU absolvēšanas un ko studenti var darīt ārpus studijām, topošie reflektanti ir aicināti apmeklēt RTU  LSZC Atvērto durvju dienu, kas notiks ceturtdien, 27. aprīlī, plkst. 16.00–18.00 Liepājā, Liedaga ielā 3. LSZC piedāvā aptuveni 100 budžeta vietas un centrā var apgūt 16 pamatstudiju līmeņa programmas.

Atvērto durvju dienā topošie reflektanti un viņu vecāki varēs konsultēties ar mācībspēkiem, uzdot jautājumus studentiem, piedalīties viktorīnā un iegūt balvas, kā arī iepazīties ar studiju vidi LSZC. Interesentiem būs iespēja aplūkot centra studentu un docētāju demonstrētos 3D printerus, frēzes, robotus, kā arī dažādas citas laboratoriju iekārtas. Atvērto durvju dienā varēs arī uzzināt par iespējām darboties robotikas un ātrās prototipēšanas darbnīcā.

Lai piedalītos pasākumā, kas notiks klātienē, nepieciešams iepriekš reģistrēties.

RTU Liepājas studiju un zinātnes centrs nodrošina inženiertehnisko izglītību Kurzemes reģionā. LSZC studiju laikā var ne tikai iegūt zināšanas, kas dod iespēju būt pieprasītam darba tirgū, bet arī doties pieredzes apmaiņas braucienos uz ārzemēm ar Eiropas Savienības programmas Erasmus+ atbalstu. RTU LSZC absolventiem Kurzemes reģionu uzņēmumi piedāvā darba iespējas gan pilsētā, gan visā Kurzemē.

RTU LZSC piedāvā plašu studiju programmu klāstu datorsistēmās, telekomunikāciju tehnoloģijās un datu pārraides inženierijā, inženiertehnikā, mehānikā, mašīnbūvē, uzņēmējdarbībā un vadīšanā, elektrotehnoloģiju datorvadībā, viedajā elektroenerģētikā, adaptronikā, mehatronikā, būvniecībā, siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijā, mašīnu un aparātu būvniecībā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

20. aprīlis, 2023 plkst. 15:06