Topošajiem studentiem jāapstiprina iegūtā studiju vieta

12. jūlijs, 2018
Ja reflektants neapstiprina iegūto studiju vietu vai arī atsakās no tās, tad viņš izstājas no vienotās uzņemšanas un zaudē iespēju iegūt studiju vietu. Foto: LETA

Topošajiem studentiem, kuri pieteikušies bakalaura un 1. līmeņa (koledžas) studijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) vienotajā uzņemšanā, ir jāapstiprina iegūtā studiju vieta, par kuru reflektanti saņems paziņojumu piektdien, 13. jūlijā, pēc plkst. 15.00. Atsakoties no iegūtās vietas vai nepiesakoties konkursa 2. kārtai, reflektants izstājas no vienotās uzņemšanas un zaudē iespēju iegūt studiju vietu.

Konkursu izturējušie reflektanti

Konkurss vienotajā uzņemšanā norisinās divās kārtās — vispirms tiks paziņots, vai students ir vai nav ieguvis budžeta vietu, bet pēc tam viņam būs jāapstiprina iegūtā vieta.
Reflektantiem, kuri ieguvuši budžeta vietu 1. vai zemākajās prioritātēs, tā jāapstiprina no 13. jūlija plkst. 16.00 līdz 17. jūlija plkst. 16.00:
•    elektroniski portālā latvija.lv;
•    zvanot pa tālruni 67089003;
•    klātienē RTU Uzņemšanas komisijā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 6;
•    klātienē jebkurā no vienotās uzņemšanas punktiem.

Konkursu neizturējušie reflektanti

Reflektantiem, kuri konkursu nav izturējuši, arī ir iespēja reģistrēties konkursa 2. kārtai no 13. jūlija plkst. 16.00 līdz 17.  ūlija plkst. 16.00:
•    elektroniski portālā latvija.lv;
•    zvanot pa tālruni 67089003;
•    klātienē RTU Uzņemšanas komisijā, Ķīpsalā, Āzenes ielā 6;
•    klātienē jebkurā no vienotās uzņemšanas punktiem.

Konkursa rezultāti

Pirmās kārtas rezultātus reflektanti uzzinās piektdien, 13. jūlijā, pēc plkst. 15.00, savukārt otrās kārtas rezultātus – otrdien, 17. jūlijā, pēc plkst. 17.00. Rezultāti tiks paziņoti portālā latvija.lv, kā arī īsziņu un/vai elektroniskās vēstules veidā.

Studiju līgumu parakstīšana

Jaunie studenti studiju līgumus varēs parakstīt attiecīgajās RTU fakultātēs 24. jūlijā no plkst. 16.00 līdz 19.00 un 25. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 12.00, kā arī pēc tam — sākot no 3. septembra.

Informācija par uzņemšanu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments