Tālākizglītības kurss «Universālais dizains pašvaldību teritoriālajā plānošanā»

26. augusts, 2008
Kursu mērķis: veidot un padziļināt izpratni par Universālā dizaina konceptu, tā praktiskos, sociālos un psiholoģiskos aspektus pieejamas vides radīšanā ar nolūku veicināt sociālo iekļaušanu un līdzdalību.

Kursu ilgums - divas nedēļas, no kurām pirmā notiks no 2008. gada 10.-14. novembrim Gēteborgā, Zviedrijā, bet otrā – no 2009. gada 12.-16.j anvārim Latvijā.

Pieteikšanās kursiem internetā

Grupā tiks uzņemti 8-10 dalībnieki no katras Baltijas valsts.

Kursu programmu ir izstrādājusi Ziemeļvalstu Sabiedrības veselības izglītības institūcija. Kursi tiek rīkoti jau kopš 2005.gada, taču 2008.gada rudenī tie pirmo reizi notiks angliski.

Kredītpunkti: par noklausīto kursu pēc sekmīgi nokārtota noslēguma pārbaudījuma tiks izsniegts sertifikāts un 5 ECTS (saskaņā ar Eiropas kredītpunktu pārneses un uzkrāšanas sistēmu jeb European Credit Transfer and Accumulation System).

Izmaksas: Kursu rīkošanas izmaksas, kā arī dalībnieku uzturēšanās izdevumus (naktsmītnes un ēdināšanu) apmaksā Norvēģijas Vides ministrija. Dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa izmaksas.

Kursa apraksts

Papildus informācija Ziemeļvalstu Sabiedrības veselības izglītības institūcijas NHV (Nordic School for Public Health) mājaslapā.

Universālā dizaina jēdziens Ziemeļvalstu Sabiedrības veselības izglītības institūcijas skaidrojumā.

Raksta pielikumi

26. augusts, 2008 plkst. 17:54