Studentus aicina pieteikties stipendijai «Pirmie Latvijas 100 km kosmosā»

13. decembris, 2018

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātņu prorektora dienests sadarbībā ar Zinātkāres centru ZINOO izsludina konkursu inženiertehnisko iemaņu veicināšanas stipendijai projektā «Pirmie Latvijas 100 km kosmosā».

Stipendijas apjoms ir 250 eiro mēnesī (20 stundas nedēļā) un tā tiks izmaksāta gadu. Pieteikšanās notiek līdz 2019. gada 11. janvārim.

Stipendijas mērķis ir veicināt studentu praktiskās iemaņas un karjeras attīstību ar kosmosa industriju saistītās inženierzinātņu jomās, kā arī attīstīt RTU ar kosmosa tehnoloģijām saistītas kompetences.

Konkursā var pieteikties RTU maģistra un doktora studiju līmeņa studenti ar labām, teicamām un izcilām sekmēm, kuri ir aktīvi sabiedriskajā darbā, kā arī kuriem ir priekšzināšanas mehatronikā un vēlme attīstīt ar kosmosa nozari saistītas tehnoloģijas.

Stipendijas konkursa nolikums

Pieteikšanās anketa