Studentu palīdzība RTU Zinātniskajā bibliotēkā

5. aprīlis, 2011

Kā jau agrāk informējām, līdz šā gada septembrim RTU Zinātniskajā bibliotēkā nav pieejams Grāmatu krātuves fonds. Saistībā ar RTU ERAF projektu  «RTU vienotā teritoriālā kompleksa izveide Ķīpsalā» šobrīd notiek mobilo plauktu uzstādīšana Grāmatu krātuvē. Krātuve kļūs daudz ietilpīgāka, ļaujot saglabāt visu RTU nozaru dokumentus. Šajā procesā ir jāpārvieto vairāk nekā 600 tūkstoši dažādu iespieddarbu (grāmatas, žurnāli u. c.) eksemplāri.

Pašlaik ir pabeigta projekta pirmā kārta, kuras rezultātā savu vietu jaunajos mobilajos plauktos ir ieņēmusi apmēram trešā daļa dokumentu. Vispirms Informācijas un pakalpojumu nodaļas darbinieces, nodrošinot arī lietotāju apkalpošanu, atbrīvoja daļu veco plauktu. Pēc veco plauktu demontāžas un kosmētiskā remonta veikšanas, pirmajā telpas trešdaļā tika uzstādīti jaunie mobilie plaukti, tad aicinājām palīgā studentus.

Paldies Studentu parlamenta viceprezidentei Unai Vormai, kura organizēja palīgus no visām RTU fakultātēm un pati piedalījās bibliotēkas krājuma pārvietošanas procesā trīs dienas. Lai palīdzētu bibliotēkai, 47 RTU  studenti vairākas stundas sava brīvā laika veltīja šim darbam, par ko bibliotēka ir nolēmusi visiem palīgiem piešķirt «Bibliotēkas drauga» statusu, kas dos viņiem vairākas  priekšrocības bibliotēkas pakalpojumu saņemšanai.

Turpinot darbus Grāmatu krātuves modernizācijā, vēlreiz sakām paldies un ceram uz turpmāku sadarbību.

RTU Zinātniskā bibliotēka

5. aprīlis, 2011 plkst. 9:18