«Studentam pa pēdām» ietvaros Zinātniskās bibliotēkas centrālajā ēkā pirmais skolnieks!

28. oktobris, 2011

Šogad projekts «Studentam pa pēdām» notika no 25.–27. oktobrim. Kā informēja RTU Studentu parlamenta pārstāvis Kaspars Salenieks, projektā piedalījās kopumā 127 skolnieki un tiem palīdzēja 115 studenti. Katrā no RTU fakultātēm viesojās skolnieki. Visvairāk apmeklēja APF – 31 skolnieki, MLĶF – 24 skolnieki un IEVF – 19 skolnieki.

Katrā no fakultātēm studenti bija parūpējušies par īpašām iespējām skolniekiem. Īpaši bija pacentušies APF studenti, kuri piedāvāja skolniekiem apmeklēt zīmēšanas nodarbību kopā ar studentiem. MLĶF studenti savām «pēdām» izrādīja fakultātes laboratorijas, dažas «pēdas» tika iepazīstinātas ar fakultātes bibliotēku. IEVF studenti bija noorganizējuši Muitas muzeja apmeklējumus.

Liels prieks bija RTU Zinātniskās bibliotēkas Centrālajā ēkā sagaidīt pirmo «pēdotāju» no Ķekavas vidusskolas 12. klases skolnieci Elīnu Kapturi, kuru ar bibliotēku iepazīstināja IEVF «Visaptverošās kvalitātes vadības» programmas 2. kursa studente Tīna Pumpiša.

RTU Zinātniskā bibliotēka

28. oktobris, 2011 plkst. 0:00