Stipendiju konkurss «Vernera fon Sīmensa Izcilības balva»

30. oktobris, 2013

Šogad jau 14. gadu Siemens Latvijas filiāle sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) un Latvijas Universitāti (LU) rīko stipendiju konkursu jaunajiem zinātņu doktoriem un maģistriem «Vernera fon Sīmensa Izcilības balva» («Werner von Siemens Excellence Award»). Konkursa mērķis ir atbalstīt studentu un jauno zinātnieku radošās spējas un veicināt to produktīvu izmantošanu valsts ekonomikai nozīmīgās jomās.

Promocijas un maģistra darbu vērtēšanas kritēriji:
1. pētījuma novitāte;
2. pētījuma pielietojamība;
3. pētījuma publicitāte.

Piesakoties jāiesniedz:
1. Maģistra darba autoram:

• maģistra darbs elektroniskā un drukātā veidā;
  • divas maģistra darba recenzijas no profesoriem vai attiecīgās nozares speciālistiem;
  • pieteikuma vēstule, kurā aprakstīta darba saistība ar Siemens darbības nozarēm, vīziju, principiem un vērtībām, kā arī atbilstība vērtēšanas kritērijiem (ieteicamais apjoms – līdz 2 A4 lapām).

2. Promocijas darba autoram:

• promocijas darba kopsavilkums;
  • publikāciju saraksts;
  • divas promocijas darba recenzijas no profesoriem vai attiecīgās nozares speciālistiem;

Siemens balvas piešķiršanas kārtība 2013 278.22 Kb

Pieteikumi un visi nepieciešamie dokumenti jāiesniedz līdz 2013. gada 20. novembrim plkst. 17:

• RTU Komunikācijas un mārketinga departamentā, Kaļķu ielā 1, 307. telpā un elektroniski:
    • LU Ārlietu departamentā, Raiņa bulvārī 19, 143. telpā un elektroniski: .

Ar Siemens darbības nozaru, vīzijas, principu un vērtību aprakstu iespējams iepazīties Siemens mājaslapā.

Papildu informācija:
    «Siemens Osakeyhtio» Latvijas filiāle