Skolēni un studenti aicināti pieteikties elektronikas olimpiādei

23. septembris, 2019

Skolēni un studenti aicināti pieteikties «Starptautiskā studentu un skolēnu elektronikas olimpiādei 2019», kas norisināsies 8. novembrī plkst. 9.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (ETF), Āzenes ielā 12. Dalībnieki savā starpā cīnīsies par iespaidīgām balvām, un šogad olimpiādē pirmo reizi var pieteikties arī ārzemju studenti un skolēni.

Olimpiādes dalībniekiem būs jārisina gan teorētiskie uzdevumi, kuros tiks pārbaudītas galvenokārt fizikas, elektronikas zināšanas, gan praktiskie uzdevumi, kuros tiks pārbaudīta dalībnieku spēja lodēt un salikt produktu. Olimpiādes gaitā norisināsies arī vieslekcija.

Lai pieteiktos olimpiādei, līdz 2. novembrim jāaizpilda pieteikuma anketa. Olimpiādē varēs piedalīties 50 dalībnieki, tāpēc organizatori reģistrēšanos aicina neatlikt uz pēdējo brīdi.

Olimpiādi rīko RTU ETF studentu pašpārvalde, bet atbalsta «Schneider Electric» un «Gamechanger Audio».

Nolikums

Pasākuma lapa Facebook