SIA «Valpro» izsludina stipendiju 3000 EUR apmērā

1. septembris, 2014

Vadošā ugunsdzēsības aparātu un to korpusu ražotāja Eiropā «Valpro» stipendijas mērķis ir atbalstīt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), Latvijas Universitātes (LU) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) eksakto zinātņu studentus, kuri ir labākie savā pētniecības studiju jomā.

Stipendija paredzēta: bakalauriem (sākot no 2. kursa) un maģistriem.

• RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes studentiem (studiju programma: Ugunsdrošība un civilā aizsardzība);
  • RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes studentiem (studiju programmas:  Inženiertehnika, mehānika un mašīnbūve, Siltumenerģētika un siltumtehnika, Mašīnu un aparātu būvniecība, Ražošanas tehnoloģija);
  • RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes studentiem (studiju programma: Enerģētika un elektrotehnika);
  • LLU Tehniskās fakultātes studentiem (studiju programma: Mašīnu projektēšana un ražošana).
  • LU Ķīmijas fakultātes studentiem (studiju programmas: Ķīmija, Darba vides aizsardzība un ekspertīze).

Stipendijas apmērs: 3 000 EUR/akad.gadā.

Stipendijas komisija: RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes dekāna vietnieks mācību darbā profesors Aldis Balodis, LU Ekonomikas un vadības fakultātes pārstāvis, LU Ķīmijas fakultātes profesors Jānis Švirksts, Metālapstrādes un mašīnbūves asociācijas valdes priekšsēdētājs un Augstākās izglītības padomes loceklis Vilnis Rantiņš, LU Fonda izpilddirektore Laila Kundziņa-Zvejniece, LU Datorikas fakultātes dekāns, profesors Juris Borzovs, LU Ķīmijas fakultātes dekāne, profesore Anda Prikšāne.

Vienlaicīgi vienā akadēmiskajā gadā pretendents drīkst saņemt vienu LU Fonda mecenātu finansētu stipendiju. Students nedrīkst pretendēt uz stipendiju, ja ir darba attiecībās ar LU.

Pieteikšanās notiek no 2014. gada 1. septembra līdz 1. oktobrim stipendijām 2014./2015. akad. gadam.

RTU Komunikācijas nodaļa

1. septembris, 2014 plkst. 15:18